Velká cena Prahy 8 + Bohnická fašírka 14. a 15. října


Foreign riders, please use the TRANSLATE button at the bottom left.

V sobotu 14. října pořádáme již 25. ročník Velké ceny Prahy 8 a v neděli 15. října Bohnickou fašírku. Oba dny budou vypsány také 3 kategorie příchozích jezdců bez licence. V sobotu bude v průběhu dne k vidění exhibice v dirtu a v sobotu večer proběhne napínavý Holeshot.

V pátek 14.10. bude v případě příznivého počasí volný trénink bez lékařského zabezpečení a bez rampy po blocích: 17:30-18:15 příchozí a B6-B12, 18:15-19:00 B13+ a cruiser, 19:00+19:30 JM/U23/EM a nedělní kategorie 15+profi (tj. pouze jezdci, kteří pojedou přes profi sekci).

V sobotu vás čeká nabitý program. Kromě Velké ceny Prahy 8, která se jede zároveň jako 9. závod České ligyse můžete těšit na exhibici v dirtu na skocích za 1. a 3. zatáčkou a večer na napínavý a jako vždy vyhrocený závod v HoleshotuLetos čeká vítěze Velké ceny Prahy 8 v elitní kategorii kromě putovního poháru také telefon od Surfujhned.cz, další zajímavé věcné ceny a lákavé prizemoney. Další jezdci se mohou těšit na atraktivní ceny od Grizzly, Pivovary Lobkowicz, Razzo ad.

Propozice Velká cena Prahy 8 sobota 14.10.:
ZDE

Podrobnosti a aktualizace večerního závodu v Holeshotu najdete u události na Facebooku.
Minulý rok se jelo o astronomickou výhru přes 20 000 Kč. Můžete se zapojit do překonání rekordu a ještě napínavějších bojů přispěním na transparentní účet: ZDE.

V neděli se můžete těšit na Bohnickou fašírku, která je zároveň závěrečným 10. závodem České ligy. Vypsali jsme kategorie B15+ a B15+profi, která pojede přes profi sekci. Budoucí junioři máte ideální příležitost vyzkoušet si na konci sezóny, co vás bude čekat na jaře. V neděli se můžete se těšit na zajímavé věcné ceny od Katmaru. V neděli se bude vyhlašovat také konečné pořadí seriálu České ligy u všech kategorií do 5. místa. 

Propozice Bohnická fašírka neděle 15.10.: ZDE

Registrace licencovaných jezdců online přes czechbmx.cz do pátku 13.10. do 18:00. Příchozí jezdci bez licence a zahraniční jezdci prosíme poslat registraci emailem do středy 11.10. do 12:00 na bmxbohnice@seznam.cz. Mimo příchozích se jede na čipy Mylapse ProChip Flex. Zapůjčení je možné na místě.

Parkování obytných vozů bude na tréninkové louce za dvěma fotbalovými hřišti jako vždycky, ale letos bude parkování omezeno na konkrétní část - viz šrafovaný tvar L v mapce. Prosíme respektovat pokyny koordinátorů na místě a parkovat pouze na vyhrazeném místě. Vzhledem k tomu, že musíme za pronájem platit, jsme nuceni přistoupit k vybírání poplatku za parkování. Výše byla stanovena na 300,- Kč za víkend. Vybírat budeme na místě. Prosíme připravte si přesnou částku. Kemp bude vybaven mobilními WC a vodou bez možnosti elektřiny a otevřen bude od pátku od 15:00.

Náš bufetový tým chystá spoustu dobrot k jídlu i k pití. Otvíráme již v pátek v podvečer s pitím a omezenou nabídkou jídla, v sobotu pak v plné síle i s grily a venkovní pípou. Pro plynulejší odbavení bude nyní možné jídlo z grilu objednávat a platit přímo a pouze na grilu, kde bude na čepu i pivo a limo. Upozorňujeme, že přecházíme na systém zálohovaných vratných půllitrových kelímků. Nově jsme navázali spolupráci s Pivovary Lobkowicz. Na čepu bude pivo Rychtář Grunt 11, nealkoholický grepový Démonický refresh a malinová a bezová limonáda.

V sobotu proběhne oblíbená tombola, v níž na vás čeká spousta lákavých cen. Každý druhý los vyhrává. Cena losu je 40,- Kč.

Budete mít příležitost pořídit si tričko s originálním designem Bohnická fašírka od Matyáše Křapy.

V neděli máte možnost pořídit vybavení z druhé ruky v našem bazaru. Pokud máte zájem přes nás něco prodat, doneste v neděli ráno zboží označené cedulkou se jménem a prodejní cenou do komisního prodeje. V případě úspěšného prodeje si účtujeme komisní poplatek ve výši 10%, tak s tím počítejte při stanovování ceny. 


Těšíme se na vás!