Dotisk fotografií ze závodu

V průběhu závodu ME bylo možné si zakoupit fotografie ve stánku přímo u dráhu. Někteří se ptali na možnost objednat fotky později z pohodlí domova. Nahráli jsem na internet kompletní fotogalerii čítající více jak 5500 fotek. Můžete se znova tak podívat v klidu na všechny snímky a objednat si výtisk. Fotky budou tištěny opět ve formátu A4. Cena za jednu fotku je 120 Kč.

Případně je možné si objednat pouze elekttronickou verzio fotografie (fotak bude zaslána na email) za cenu 25 Kč kus.

Galerii naleznete na fotobohnice.7u.cz. Kvůli velkému objemu dat je galerie občas lehce pomalejší. Fotky lze jednoduše vyhledat po kliknutí na tlačítko "Search/Hledat" a následném vložení startovního čísla a stisknutí klávesy enter. Objeví se veškeré fotky, na nichž se dané startovní číslo vyskytuje. V případě problémů s načtení fotoalba vyzkoušejte ještě zjednodušenou verzi na adrese http://fotobohnice.7u.cz/html.php. Zde se hledané startovní číslo zadává v levo nahoře do pole "Tags".

Pro objednání fotek je důležité si poznamenat názevfotografie, jenž je uveden nad fotkou - např. sat_0572. Vaše objednávky zasílejte na bmxbohnice@gmail.com, vždy uveďte názvy fotek, zda chcete elektronickou verzi či tištěnou, dále pak jméno a pro kontrolu startovní číslo jezdce, jenž se má na fotce nacházet. Nezapomeňte uvést i Vaše jméno. Objednané fotografie si bude možné vyzvednout na velkých závodech např. MČR v Uničově apod.

Nakonec malá odměna pro ty, co si fotografii zakoupily již na víkendových závodech. Těmto lidem nabízíme zaslání fotky, kterou si již zakoupili v elektornické podobě na email zcela zdarma. Stačí když naleznete název fotky, kterou máte v tištěné podobě a na výše uvedený email zašlete tento název. Do předmětu mailu prosím uveďte "FOTO zdarma". Pokud fotku nalezneme na seznamu prodaných fotek, tak Vám ji zašleme zdarma, aby jste si ji mohli archivovat ve Vašem digitální fotoalbu.